FLEX TEKSTİL FOLYOSU

Tekstil Folyosu; Güney Kore’den ithal olan Flex folyolar tekstil ürünler üzerine uygulama yapabilmeniz için geliştirilmiş bir üründür, PVC FLEX belli başlı birçok çeşit kumaşa sıcak transfer edilmeye uygundur. Yüksek teknolojiyle üretilen Flex lerin mat yapışkan yüzeyi yüksek hızda logo kesimini ve ince detayların bile kolay soyulmasını sağlamaktadır.

Tekstil Folyo Flexler Pamuklu, polyester, akrilik, pamuklu-polyester ve polyester-akrilik kumaşlara baskıda güvenle kullanılabilir. Tüm plotterlarda kesilebilir. Taşıyıcısı  yapışkansız olduğundan spor formalarındaki isim ve numara baskıları gibi büyük desenler kesildiğinde çok kolay ayıklanır. PVC FLEX Tekstil üzerinde mat ve esnek bir görünüm sunar. 60° ‘de yıkamaya uygundur. Kuru temizleme yapılabilir.

Kullanım Talimatı; Tekstil Folyo PVC Flexlerden kesilecek logo ve desenler yapışkanlı kısmına Ayna yansıması şeklinde ploter veya lazer ile aktarılır Daha sonra Logo ve desen etrafındaki fazlalık kısımlar soyularak ayıklanır ardından kesilmiş Logo kumaşın üzerine yerleştirilir, >Sıcak Pres ile 150 derecede  8 saniye kadar Flex Baskı yapıldıktan sonra ılıklaşmış bir haldeyken koruyucu film tabaka soyularak atılır ve logo kumaşa Tekstil Folyo PVC Flex transfer edilmiş olur.